tányérok (0 tétel)
intarziás vitrin
20 fillér 1950
1946
emlékpohár
szent istván 1938
herendi malaclopó
zsolnay tojás bonbonier
1900 5 korona
gyula
századfordulós
pörge gergely
lovagrend
reissmann
avar
gyöngy ezüst nyaklánc
szarvas fa
tófej
antik posztamens
pierre cardin
csizmadia zoltán
fogpiszkáló tartó
mini figura
ezüst cukorfogó
antik játék
maja