ezüst érme (1 tétel)
elegáns óra
angol uralkodó
alabástrom ékszerdoboz
skiccenberg
tamtam óra
playbig
buliv
csipkés karácsonyfadísz
jelzett réz tál
herendi porcelán hecsedli mintás
pesti napló album
monet ékszer
karácsonyfadísz majom
indonéz ezüst
férfi portré festmény
zsolnay pompa dúr
gabbeh gyapjúszőnyeg
husvéth lajos
herendi fedeles tál
régi karácsonyfa dísz szódásüveg
rábainé
karcagi váczi
kálmándi
aranyozott tányérok
eozin csikó