567 tétel
Antik parasztházas lakkozott fa feszület kereszt porcelán korpusszal 31 x 26 cm a képek szerierint 2
9.999 HUF
27.88 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
12.000 HUF
33.46 USD
IB. Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ Jézus Krisztus a kereszten, 35 cm keményfa kereszttel, az 1910-es
182.000 HUF
507.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 07:09
598.000 HUF
1,667.31 USD
Feltöltve: 2023. okt. 25. 08:21
3.300 HUF
9.20 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 20:15
23.000 HUF
64.13 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 13:24
8.000 HUF
22.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 18:01
115.000 HUF
320.64 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 11:49
831.000 HUF
2,316.95 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 15:31
13.000 HUF
36.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 13:57
11.000 HUF
30.67 USD
Feltöltve: 2023. máj. 27. 07:30
28.000 HUF
78.07 USD
Antik vallásos kegytárgy országúti kegyhely lemezkép fa tartóban szent Sebestyén szent Kristóf 19.sz
87.000 HUF
242.57 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 11:39
7.200 HUF
20.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 04:57
3.999 HUF
11.15 USD
Csodaszép, bájos angyalkákkal díszített, részletgazdag viaszvirágos 45 cm-es feszület, kereszt ritka
19.500 HUF
54.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 08:25
28.500 HUF
79.46 USD
IB. Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 25 cm aranyozott keretben az 1910-es
184.000 HUF
513.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 18:16
7.000 HUF
19.52 USD
Feltöltve: 2023. jún. 04. 20:18
20.000 HUF
55.76 USD
Feltöltve: 2023. okt. 16. 17:22
8.000 HUF
22.31 USD
799.400 HUF
2,228.84 USD