rabbi (0 tétel)
dolányi benczúr ida
kovács margit lány
holdkő gyűrű
üvegtábla
réz tintatartó
pilis
parobek alajos
kerti virágtartó
muránói bohóc
1 millió pengő
úttörő öv
vetélő
junghans zsebóra
óra dísz
régi vászon
gobelin medál
retro kerámia tányér
intarziás kép
városképes
zsolnay fali
maxim
pipere üveg
rojt
vuk tányér
50 fillér 1926