tilos (1 tétel)
kory
fc barcelona
asztali sótartó
kristály tálaló
rézkarc virág
tea tojás
alföldi kávéscsésze
zsolnay pálinkás készlet
biztosíték
1941
lakk tálca
keller
piros köves
cseh porcelán étkészlet
munkaruha
eozin kakas
aranyozott képkeret
kinyitható medál
meiszter kálmán
schwarzwaldi
gasztonyi kálmán
autós kvartett
alföldi szószos
szobabicikli
wedgwood tányér