nagycirkusz
gyertyás
érem plakett
ezüst golyós
angyalhaj
olimpikon
szurmay
simorka
libás fiú
edvi illés aladár rézkarc
fischer petróleum lámpa
borda jános
porcelán meztelen
világító csillag
régi retro karácsonyfadíszek
réz morzsalapát
akrobata
bristol porcelán
festmény keretben
herendi szecessziós
karácsonyi hógömb
alföldi porcelán panni
afrikai faragott
zsolnay díszváza
kristály mécsestartó