Összes kategóriában
(52)

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

Nagy Karácsonyi Régiség Akció - Körút Antikvárium
Nagy Karácsonyi Régiség Akció

2.361 tétel
1. oldal / 54

Fenyvesi Emil Híres Filmszinész Relikviája 1850 körül Fenyvesi Emil Híres Filmszinész Relikviája 1850 körül
25.000 HUF 83.50 USD
Antik hatású bútorcsalád Antik hatású bútorcsalád

Antik hatású bútorcsalád

Lejárat: 13 nap 16 óra0 licit
105.000 HUF
75.000 HUF 250.49 USD
Cc.1880-as francia márvány kandalló óra,Jelzett. Hibátlan, működik. Cc.1880-as francia márvány kandalló óra,Jelzett. Hibátlan, működik.
10.000 HUF 33.40 USD
Kristály éjjeli lámpa, működik. Hibátlan,impozáns darab Kristály éjjeli lámpa, működik. Hibátlan,impozáns darab
31 HUF 0.10 USD
925-ös ezüst, jelzett, türkiz köves, női karkötő.Karácsonyra. 925-ös ezüst, jelzett, türkiz köves, női karkötő.Karácsonyra.
1 HUF 0.00 USD
Csók István  Nemes hölgyek a parkban olaj-fa festmény. Csók István  Nemes hölgyek a parkban olaj-fa festmény.
11 HUF 0.04 USD
Perzsa, gyapjú szőnyeg. Kézi csomózású. Perzsa, gyapjú szőnyeg. Kézi csomózású.
1 HUF 0.00 USD
Kézzel festett kerámia kehely dús aranyozással, 26,5 cm magas Kézzel festett kerámia kehely dús aranyozással, 26,5 cm magas
Ajándékötlet
25.000 HUF 83.50 USD
JÓTÉKONYSÉGI ÁRVERÉS !!  MARCIKA GYÓLULÁSÁÉRT !! JÓTÉKONYSÉGI ÁRVERÉS !!  MARCIKA GYÓLULÁSÁÉRT !!
Ingyenes szállítás

JÓTÉKONYSÉGI ÁRVERÉS !! MARCIKA GYÓLULÁSÁÉRT !!

Lejárat: 6 nap 13 óra40 licit
19.500 HUF 65.13 USD
Ipari design kedvelőknek, retro WMF Blitz 2001 kávéfőző 1956-ból Ipari design kedvelőknek, retro WMF Blitz 2001 kávéfőző 1956-ból
65.000 HUF
40.000 HUF 133.60 USD
Ritka Francia mini bogrács az 1800-as évek elejéről. Ritka Francia mini bogrács az 1800-as évek elejéről.
10.000 HUF 33.40 USD
Markó Tájkép Markó Tájkép
Hitelesített felhasználó

Markó Tájkép

Lejárat: 6 nap 11 óra0 licit
1 HUF 0.00 USD
Mechanikus kandalló óragarnitúra Mechanikus kandalló óragarnitúra
Hitelesített felhasználó

Mechanikus kandalló óragarnitúra

Lejárat: 6 nap 5 óra4 licit
3.000 HUF 10.02 USD
Kastélyba hatalmas állófogas! Luxus kivitel! Kastélyba hatalmas állófogas! Luxus kivitel!
Hitelesített felhasználó
1.500 HUF 5.01 USD
Gorka alapította ,art-deco, Keramos,20-as évek Gorka alapította ,art-deco, Keramos,20-as évek
16.800 HUF 56.11 USD
Napfelkelte, 95x100 cm-es vászonkép, Károlyfi Zsófia, Prima díjas alkotó műve. Napfelkelte, 95x100 cm-es vászonkép, Károlyfi Zsófia, Prima díjas alkotó műve.
Hitelesített felhasználó
50.000 HUF
21.000 HUF 70.14 USD
Daday:  Krumpli szedők Daday:  Krumpli szedők
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó

Daday: Krumpli szedők

Lejárat: 8 nap 17 óra1 licit
1.000 HUF 3.34 USD
Ajándéknak ,téli festmény Ajándéknak ,téli festmény

Ajándéknak ,téli festmény

Lejárat: 5 nap 16 óra0 licit
14.800 HUF 49.43 USD
1926-ban készült szignózott festmény. Olaj vászon. Hibátlan. 1926-ban készült szignózott festmény. Olaj vászon. Hibátlan.
1 HUF 0.00 USD
II. világháborús Csehszlovák bajonett, szurony. Eredeti hüvelyében. II. világháborús Csehszlovák bajonett, szurony. Eredeti hüvelyében.
2.100 HUF 7.01 USD
Angyalföldi Szabó Zoltán: Vacsoránál Angyalföldi Szabó Zoltán: Vacsoránál
Ingyenes szállítás

Angyalföldi Szabó Zoltán: Vacsoránál

Lejárat: 12 nap 15 óra0 licit
280.000 HUF
120.000 HUF 400.79 USD
1 2 3 4 5 ... 54

44
44 80 98