3 tétel
art deco bárszekrény
hollóházi kenguru
szentgály
lakás
tölcséres
lapis andrás
ashton drake
piroska jános festmény
régi hímzett
andre kertész
wm csepel
aranyozott dollár
antik festmény csendélet
trébelt
zsolnay eozin antik
ágy takaró
moschus parfüm
kasli
borostyán bross
orosz távcső
zsolnay labdás
1893
olvasó lányok
10 forint 1990
kossuth 5 forint 1946