3 tétel
Feltöltve: 2023. júl. 30. 22:22
35.000 HUF
96.99 USD
adeline
régi fehér
angyalkás asztal
thonet telefon asztal
hagymaminta hollóházi
dolfi
csoór
szent istván 2021
abstract festmény
kutas lászló bronz szobor
alföldi porcelán cukortartó
aranyozott tányérok
piri mintás
szarvas város
nybro
dedikált könyvek
zsolnay díszdoboz
ikonfestmény
korcsek jános
hollóházi mesemintás bögre
herendi vadászos
erdélyi utakon
halászok rézkarc
5 frank ezüst francia
art deco kerámia lámpa