571 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 11:57
35.000 HUF
98.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 11:31
35.000 HUF
98.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 19:26
24.000 HUF
67.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 10:32
250.000 HUF
704.46 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 09:34
79.900 HUF
225.14 USD
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
140.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:06
6.000 HUF
16.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 14:39
80.000 HUF
225.43 USD
Antik, hajlított fából készült Thonet szék , felületén csodás kopással , üllőfelületén fúrt mintával
20.000 HUF
56.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 11:33
75.000 HUF
211.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 10:21
50.000 HUF
140.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 10:19
30.000 HUF
84.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
2.000 HUF
5.64 USD
15.200 HUF
42.83 USD
8.900 HUF
25.08 USD
istván ezüst
üveg kulacs
xv krajcár
felsmann
olimpiai jelvény
ón talpas pohár
seress rezső
préselt virág
keksz tartó
single
bethlen istván
1946 kossuth ezüst
fotó budapest
szántó dezső
szecessziós ezüst medál
opál kővel
kagyló alakú
gyapjú női
fém autó
bazsali ferenc
skandináv üveg
retro bontatlan
herendi tintatartó
bakugan
gebhardt