560 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 09:34
79.900 HUF
218.00 USD
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
135.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:17
35.000 HUF
95.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 16:20
143.900 HUF
392.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:06
6.000 HUF
16.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 14:39
80.000 HUF
218.28 USD
Antik, hajlított fából készült Thonet szék , felületén csodás kopással , üllőfelületén fúrt mintával
20.000 HUF
54.57 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 11:33
75.000 HUF
204.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:17
300.000 HUF
818.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 16:08
276.500 HUF
754.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
8.900 HUF
24.28 USD
15.200 HUF
41.47 USD
2.000 HUF
5.46 USD
18.100 HUF
49.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 20:13
360.000 HUF
982.24 USD