571 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 10:32
250.000 HUF
704.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 09:34
79.900 HUF
225.21 USD
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
140.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:06
6.000 HUF
16.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 14:39
80.000 HUF
225.49 USD
Antik, hajlított fából készült Thonet szék , felületén csodás kopással , üllőfelületén fúrt mintával
20.000 HUF
56.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 11:33
75.000 HUF
211.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 10:21
50.000 HUF
140.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 10:19
30.000 HUF
84.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
2.000 HUF
5.64 USD
15.200 HUF
42.84 USD
8.900 HUF
25.09 USD
18.100 HUF
51.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 20:13
360.000 HUF
1,014.72 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 13:05
120.000 HUF
338.24 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 06:26
480.000 HUF
1,352.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:57
90.000 HUF
253.68 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 18:56
29.990 HUF
84.53 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 23:29
100.000 HUF
281.87 USD
100.000 HUF
281.87 USD
100.000 HUF
281.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 12:54
20.000 HUF
56.37 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 08:58
4.500 HUF
12.68 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 09:22
39.990 HUF
112.72 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 16:05
44.000 HUF
124.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 09:16
350.000 HUF
986.53 USD