Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
180 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 19:38
38.000 HUF
105.52 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:21
49.900 HUF
138.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 20:12
50.000 HUF
138.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:01
54.000 HUF
149.94 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 08:31
55.000 HUF
152.72 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:28
55.000 HUF
152.72 USD
Eladva: 2024. máj. 06. 09:01
Eladva
Feltöltve: 2023. aug. 31. 08:43
65.000 HUF
180.49 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 17:05
65.000 HUF
180.49 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:24
48.750 HUF
135.37 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 14:34
80.000 HUF
222.14 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:23
52.000 HUF
144.39 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 11:30
83.990 HUF
233.22 USD
Eladva: 2024. márc. 19. 11:31
Eladva
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
272.12 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.68 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
333.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
339.72 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 07:27
125.000 HUF
347.09 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.