42 tétel
Eladva: 2024. márc. 19. 14:45
Nagy táláló és kis táláló szekrény neo barokk ebédlő
Neo barokk találószekrény
Gyönyörű antik tálaló szekrény , középen fiókok, oldalt pakolós. Iparművészeti múzeum kiviteli ellen
Eladva: 2024. márc. 24. 13:09
sérült fischer
eton mintás herendi teáskészlet
aranyozott tányérok
húsvéti fémdoboz
porcelán figurák egyben
a káosz
retro játékcsomag
klipszes fülbevaló
menedékház
ezüst karkötő tömör
sz kárpáty magda
durkó gábor
szobor tóth
zsolnay vitézi
kőbányai porcelánok
alkatrészkatalógus
erdélyi üvegikon
régi rajzos képeslapok
keretes tálca
hajt
1961 július
fejes s
gebhart
józsa jános grafika
müncheni olimpia