1 tétel
herendi juhászok
üvegfestés
1949 500 lei
kerámia csacsi
olvashatatlan jelzéssel
gömb búra
precíziós
rokokó vitrin
modern ezüst gyűrű
karácsonyfadísz űrhajós
antik konyhai
vászon fazék
alföldi porcelán leveses
kálvin jános
mérleg serpenyő
vidor
borsos miklós rézkarc
epiag cukortartó
múzeumi másolat
kundo
berendi ferenc
első magyar
vajnai
tároló kosár
chat noir