72 tétel
18 k arany óra
csók istván rézkarcok
toki
100 peng 1930
5peng
merőkanál jelzett
zsolnay porcelán figurális török jános
db eozin
kártyanaptár centrum
art deco z
sárközi festett
brv
magyar bélyegmappa
bern
biedermeier mini
deák bliszter 2003
1888 m
reichenbach porcelán váza
vintage parfüm nina ricci
art deco hajós fiú
100 2022
500 peng 1945
kukorica morzsol�
2ajtós
5 peng 1943