ezüst szenteltvíztartó
díszpárna huzat
mise
gránit csésze
nagyvárad
színezett rézkarc
5 schilling
zsolnay marie antoinette
mátra
horváth géza
irisz
mese bögre
gallér
ceruzatartó
zsolnay medvék
türkiz arany
gácsi mihály
intarziás szekrény
sárkányos vasaló
kis tükör
érdemrend
nokia
stóla
ezüst vastag
várkonyi gyula