5 tétel
pólya t
zsolnay kék pöttyös
régi macik
tini nindzsa
robbanásbiztos lámpa
barokk étkező asztal
bavaria feinsilber
hollóházi karácsony
zsennye
kalicza
fotó keretben
elemér göllner
500 forint 1956
csavart fülbevaló
károly andor
lótuszvirág
szalay lászló
tisza kálmán
ridgways
ferenc dániel nagy
hetey katalin
ezüst to kincse
márvány doboz
angelo
aranyozott evőeszközkészlet