1 tétel
szaloncukor doboz
fáy dezső
lemez falvédő
herendi lepke
royal bonn
porcelán nyuszi
balaton bögre
aranyozott ezüst karkötő
régi fa
öreg néne őzikéje
ezüst fagylaltos
cicasimogató
sommerso
arany gyöngyös fülbevaló
fém kínáló
porcelán tálaló
gyűrű 52
régi vászon
cloisonne
tompa mihály
kínai porcelán tányér
oblat
józsa judit
cs németh
ólomkatonák