189 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 13:37
295.000 HUF
802.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 19:07
63.000 HUF
171.33 USD
ANTIK EZÜST FIGURÁLIS GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EREDETI KÉZZEL FESTETT ANTIK ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
1.200.000 HUF
3,263.48 USD
ANTIK EZÜST DOMBORÚ GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EGYEDI TULIPÁN SZIVÁRVÁNY ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
600.000 HUF
1,631.74 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
125.300 HUF
340.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:22
68.000 HUF
184.93 USD
68.000 HUF
184.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:21
55.250 HUF
150.26 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:41
34.000 HUF
92.47 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 13:24
150.000 HUF
407.94 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 14:22
129.000 HUF
350.82 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 06:35
78.000 HUF
212.13 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:38
499.000 HUF
1,357.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 17:24
259.000 HUF
704.37 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 17:26
54.240 HUF
147.51 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 12:50
359.000 HUF
976.33 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 14:42
354.000 HUF
962.73 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 14:35
990.000 HUF
2,692.37 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 17:06
159.000 HUF
432.41 USD