14 tétel
Nasser Péter Attila ezüst vándordíj, Auschwitzban meggyilkolt gyermek emlékére
A VILÁGON EGYEDÜLÁLLÓ EZÜST TÁRGY
1.100.000 HUF
3,056.34 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 17:27
419.000 HUF
1,164.19 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:34
299.000 HUF
830.77 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 13:50
120.000 HUF
333.42 USD
KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ EZÜST SERLEG, KUPA, NÉMET, 1886 utáni!
Félhold, korona és magyar behozatali fémjelzéssel
99.900 HUF
277.57 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 15:07
38.000 HUF
105.58 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:51
28.000 HUF
77.80 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 21:14
14.000 HUF
38.90 USD
herendi tokaji
flanel
müller testvérek
szecessziós ezüst fülbevaló
bronz nagyméretű
teimel
tassy béla
ra
vas kulcs
1 forint kb
japán tea
mészáros istván
máltai lovagrend
kraszna
kozmosz könyvek
ostffyasszonyfa
ólomüveges szekrény
nemzeti emlékhely
római fibula
táska varrógép
államvasutak
gyöngyös arany gyűrű
baba állvány
modellek
intarziás kisasztal