3 tétel
intarziás kisasztal
mont blanc toll
tintatartó üveg
pikachu
gabriel szék
zsolnay piros pöttyös
csillagos gyűrű
tüskehúzó
hód
hímzett selyem
boulder opál
ajtó dísz
faber gabriella
állólámpa ernyő
pan artúr
rajzgép
1946 kossuth ezüst
zsolnay bányász
pengő fillér
öntöttvas csillár
telefon játék retro
betlehemi figura
antik esernyő
sérült kerámia
május 14