4 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 13:59
55.000 HUF
151.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 22:59
15.920 HUF
43.99 USD
ládikó
réz kancsó
szent istván
1914
végvári
valentin nap
antik arany gyűrű
aranyozott pohár
petróleumfőző
csáky maronyák józsef
szobor pár
újság
könyvborító
ajka kristály tál
gács
sötétítő
intarziás doboz
üveg dugó
ezüst tárgy
apollo
barsi béla
szemüvegtok
art deco íróasztal
antik ékszerek
szentelviztartó