2 tétel
vászon terítő
vallon
dr oetker
levélcsipesz
aranyozott fülbevaló
dobroszláv lajos
gajzágó
adria
óbánya
orczy
csernó judit
havas táj
macis
omega speedmaster
fenő
sminkasztal
orosz képeslap
dacia
labor mérleg
csillár gömb
antik cserépkályha
csepel varrógép
herendi olvasó
márvány gyertyatartó
50 fillér 1967