vida
clauder
viharlámpa üveg
aranyozott falikar
antik arany lánc
retro locsoló
sérült kerámia
feiks jenő
hímzett díszpárna
bambusz lámpa
kraszna
barokk étkező asztal
richter ilona
5 fillér 1948
só szobor
lószerszámok
vintage képkeret
tilles
szignó nélkül
fém keretes tálca
hargitai
futrinka utca
óriás bögre
szá©k
intarziás kisasztal