2 tétel
zsolnay mászó
vlasics károly
intarziás dohányzóasztal
tűztorony
gránit szilke
ebvédjegy
seguso
magyarország vármegyéi és városai
olasz csillár
avirex
modori
nagy ödön
én kicsi pónim
réz rózsa
zola
ens volkstedt
vaskazetta
ezüst fülbevaló button
a nagy francia forradalom és napoleon
aquincum fésülködő
majolika betét
faragott dísz
egyetemes történet
arany fülbevaló opál
festmény sérült