Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
334 tétel
Feltöltve: 2023. okt. 20. 10:27
4.990 HUF
13.80 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.71 USD
Ezüstözött címeres díszkanalak 6,5 cm - 14 cm - ig. 11 db darabonként is megvehető
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
1.580 HUF
4.37 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 13:14
14.500 HUF
40.10 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
59.63 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
65.41 USD
Feltöltve: 2023. okt. 27. 22:13
2.990 HUF
8.27 USD
Sheffield kések, ezüstözött villák, 6 személyes, vintage, jelzett, 12 db-os evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
15.950 HUF
44.11 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 14:21
3.000 HUF
8.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
18.72 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.71 USD
10 db ezüstözött, jelzett, antik, chippendale, kb. 100 éves, csillogó teáskanál, gyönyörű állapotúak
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.600 HUF
34.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 19:40
95.000 HUF
262.75 USD
Sheffield kések, ezüstözött villák, 6 személyes, vintage, jelzett, 12 db-os evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
15.950 HUF
44.11 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 11:45
16.900 HUF
46.74 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 14:10
50.000 HUF
138.29 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Antik, ezüstözött, Elkington & Co, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.360 HUF
25.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:46
20.000 HUF
55.32 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.16 USD
Feltöltve: 2023. aug. 07. 08:05
15.000 HUF
41.49 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 07:17
5.900 HUF
16.32 USD
Feltöltve: 2023. aug. 23. 19:42
25.990 HUF
71.88 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 16:16
35.000 HUF
96.80 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 10:39
5.700 HUF
15.76 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 10:26
70.000 HUF
193.60 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
54.87 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 21:14
3.490 HUF
9.65 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 12:29
28.990 HUF
80.18 USD
Antik, ezüstözött, Sheffield, pontsoros, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.750 HUF
24.20 USD
Feltöltve: 2023. máj. 11. 16:51
85.000 HUF
235.09 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 20:47
1.200 HUF
3.32 USD
Feltöltve: 2023. júl. 31. 19:34
120.000 HUF
331.89 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 21:14
2.290 HUF
6.33 USD
Feltöltve: 2023. aug. 30. 19:17
160.000 HUF
442.52 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 13:30
69.900 HUF
193.33 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 20:15
95.000 HUF
262.75 USD
Feltöltve: 2023. júl. 13. 17:55
1.990 HUF
5.50 USD
6 személyes, ezüstözött, jelzett, újszerű, elegáns, régi, halas evőeszköz készlet eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.71 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 10:32
6.990 HUF
19.33 USD
Feltöltve: 2023. jún. 07. 15:31
24.990 HUF
69.12 USD
Feltöltve: 2023. júl. 13. 17:55
1.990 HUF
5.50 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 15:05
280.000 HUF
774.42 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 07:28
32.000 HUF
88.50 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 13:14
3.900 HUF
10.79 USD
Feltöltve: 2023. okt. 27. 22:15
2.990 HUF
8.27 USD
Feltöltve: 2023. máj. 13. 14:06
1.990 HUF
5.50 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
dutka
román porcelánok
lego katalógus
chat noir
tefu
thonet hálószoba
lausitzer
klebelsberg
scharff
aranyozott evőeszközkészlet
irgalmas
csajkovszkij
béka szobor
karácsonyi asztalterítő
színes kávés
kenese
herendi foo kutya
hollóházi erika tányér
zord arnold
cári rubel
bizsu klipsz
miniszterelnök
beszélgető lányok
művészeti könyvtár
kraklé