3 tétel
porcelán kávéfőző
orosz karácsonyfadísz
madár dísz
kártyanaptárak
vackor
italmérő
bross jelzett
fátyolüveg váza
hatástalanított géppisztoly
zsolnay eozin tulipán
tilles
gránit tigris
tus akvarell
ezüst névjegykártya tartó
tolkien
kerékpár alkatrész
reinprecht károly
old country roses
hollóházi asztalközép
kortárs szobor
hímzett díszpárna
ottó wagner szék
játékpisztoly
2 személyes
alföldi porcelán varia