19 tétel
SZECESSZIÓS FILIGRÁN FŰSZERTARTÓ GARNITURA OLAJ - MUSTÁR TARTÓ KINÁLÓ KOBALT KÉK ÜVEGBETÉT ÜVEG 1912
28.200 HUF
76.72 USD
Pazar, vastagon ezüstözött, üvegbetétes fűszerszóró trió, hozzá illő tálcával, áttört díszítéssel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.780 HUF
23.89 USD
Öt darab csodás, ezüstözött, antik, üvegbetétes, asztali fűszertartó, szép trébelt mintával
5.690 HUF
15.48 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 19:08
6.160 HUF
16.76 USD
Feltöltve: 2023. máj. 10. 17:10
6.490 HUF
17.66 USD
Feltöltve: 2023. jún. 22. 13:48
10.500 HUF
28.57 USD
Feltöltve: 2023. jún. 02. 08:37
5.500 HUF
14.96 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 07:33
9.800 HUF
26.66 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 08:28
24.800 HUF
67.47 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 10:24
20.000 HUF
54.41 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 17:46
25.000 HUF
68.01 USD
fajansz tál
mészöly
thomas
20 fillér 1946
fogkefe
pickwick
selyem ing
pörge gergely
alföldi gyümölcsös
berber
10 forint 1947
zsolnay kisgyerek
cicás
lemeztartó
hollóházi kutya
piknik
imazsámoly
paragon
intarziás vitrin
hollóházi hajnalka
herendi perzsa
gorka géza kos
ed hardy
staindl
kiss roóz ilona