ruppert zsuzsa
stockholm
szobafestő
grimm mesék
réz nyúl
burza
vászon hímzett
ezüst leveseskanál
antik arany lánc
turul szövetség
kalocsai mintás porcelán
virág kvartett
fém naptár
faun és nimfa
kossuth cigaretta
hód
tv fotel
egymillió adópengő
szabadságszobor
bastet
bronz nagyméretű
salvador dali litográfia
bádog tál
gedeon zoltán
kertész józsef