arany akvamarin
bodrogkeresztúri madár
juwel
hervé
üveg delfin
végvári tamás
mhrt
cicás képeslap
herendi kosárka
1korona
limburg
garázs
jelenetes bögre
japán akvarell
akvamarin nyaklánc
porcelán kés
jelzett kerámia
órs
porcelánfigura
kossuth 2 forint
herendi kakasos
kartonozó
sióagárdi
gránit mozsár
zöld ezüst