barcsay rézkarc
oltár
oroszlánlábas
verne gyula
tortalapát
500 forint
kirakó
papírnehezék
kakukkos óra
épület
karperec
pásztor
patkó károly
markazit fülbevaló
aranyozott
réz gyertyatartó pár
emlék pohár
ute
hollóházi faragó
kávés kiöntő
zsolnay mélytányér
magyar címer
könyv szekrény
hornyik zoltán
20 korona 1919