17 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 01. 07:51
149.000 HUF
411.73 USD
Antik bronz billegős angyakàs tükör ,pipere tükör. Asztali tükőr .Kivàlóvajàndèk dekoràció gyüjtemèn
65.000 HUF
179.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 11:17
35.000 HUF
96.72 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:22
29.000 HUF
80.14 USD
Eladva: 2024. márc. 10. 21:16
Kopcsányi Ottó ötvös iparművész bronz réz asztali fali tükör vagy kép keret jelzett eredeti hibátlan
95.000 HUF
262.51 USD
Feltöltve: 2023. júl. 24. 10:13
22.000 HUF
60.79 USD
dogma
1 korona 1894
medjugorje
kokoschka
aranyozott 200 forint
kés villa
drasche cica
perzsa ezüst
alföldi gyermek
madaras csésze
angol kínáló
szekrény ajtó
kínai paraván
orientális
ritzenhoff
herendi viktória lámpa
nyers smaragd
túlélő
derékalj
rugósbicska
mozgósítási
zoltán
szűz mária porcelán
alföldi varia
oriflame