3 tétel
Eladva: 2024. ápr. 25. 21:1065 licit
Eladva: 2024. ápr. 25. 21:3381 licit
üvegdísz
fém képkeret
dirndl
szürrealista
sárga borostyán
napimádó
intarziás tálaló
szent benedek
hollóházi ékszertartó
1 forint 1946
gáz főző
fehér szőnyeg
5 forint 1984
színházi szék
angol kerámia
régi vászon
hollóházi porcelán bonbonier
béka porcelán
hímzett ruha
copf bútor
lilien porcelán
lengyel lámpa
bőr dzseki
60 x 80
szász endre tál