40 tétel
Feltöltve: 2023. máj. 26. 00:09
590 HUF
1.62 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 09:39
2.600 HUF
7.15 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 09:38
2.600 HUF
7.15 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 17:14
3.790 HUF
10.43 USD
Feltöltve: 2023. dec. 19. 11:19
6.000 HUF
16.51 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 21:47
8.000 HUF
22.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 16:48
8.490 HUF
23.36 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 14:52
9.800 HUF
26.97 USD
Feltöltve: 2023. szept. 25. 16:08
12.900 HUF
35.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 09:54
14.800 HUF
40.73 USD
Feltöltve: 2023. okt. 07. 09:58
15.000 HUF
41.28 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:41
34.800 HUF
95.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 19:44
35.820 HUF
98.57 USD
Antik szecessziós stílusú ón füles tálca, kínáló csiszolt üveges! Kopottas egyik fogantyú! Dekoráció
39.800 HUF
109.52 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 12:14
49.000 HUF
134.84 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 20:53
49.900 HUF
137.32 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 20:49
49.900 HUF
137.32 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 21:05
54.800 HUF
150.80 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 20:12
70.000 HUF
192.63 USD
51 cm! Jelzett antik ón szecessziós kínáló asztalközép üveg nélkül így is álomszép értékálló régiség
80.000 HUF
220.15 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 20:14
125.000 HUF
343.98 USD
Feltöltve: 2023. júl. 21. 15:40
130.000 HUF
357.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 09:22
165.000 HUF
454.06 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 21:30
179.000 HUF
492.59 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 11:21
279.000 HUF
767.77 USD