2 tétel
Lejárat: 5 nap 12 óra0 licit
1.501 HUF
1.501 HUF
1.500 HUF
4.13 USD
Vadász jelenetes gyönyörűen megmunkált jelzett fém kupa vagy pohár hibátlan állapotban 10 cm. 232 g.
1 HUF
0.00 USD
halvilla
smaragd ezüst
tulaezüst
kerámia kakas
kenyeres
boribon
szász endre pillangós
német gyűrű
viktor
1 forint 1946
képeslap antik
pannon gsm
aranyozott zsolnay
olgyai ferenc
herendi nagyméretű váza
royal dux akt
polc rendszer
ezüstözött merőkanál
pedikűr
porcelá
rongy szőnyeg
bőröndcímke
ázsia
dorozsma
két pengő