1 tétel
2 gulden
szmena
hollóházi lovas huszár
levél formájú
csillagjegyes
sitzendorf porcelán
kályha tálca
herendi tokaji
józsa jános korond
híres festők
fekete madonna
horgász felszerelés
csiz
14k arany medál
play big
erotikus bronz szobor
réz talpas tál
vörösréz forma
sasos
kardhal
hollóházi art deco hal
aranyozott evőeszközkészlet
fa díszek
bross jelzett
borostyán ezüst karkötő