Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
7.147 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: Ma, 18:23
9.000 HUF
24.48 USD
Feltöltve: Ma, 17:00
8.990 HUF
24.46 USD
Feltöltve: Ma, 14:59
1.990 HUF
5.41 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: Ma, 14:52
13.200 HUF
35.91 USD
Menóra eladó 40 cm anyaga réz hibátlan állapot ritka szép forma nem tucat darab nagyon különlegeszéu
12.000 HUF
32.65 USD
Feltöltve: Ma, 10:16
28.000 HUF
76.17 USD
Feltöltve: Ma, 07:07
22.000 HUF
59.85 USD
Feltöltve: Ma, 06:42
17.500 HUF
47.61 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
272.02 USD
Feltöltve: Tegnap, 22:31
6.900 HUF
18.77 USD
Feltöltve: Tegnap, 22:04
39.990 HUF
108.79 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:09
12.000 HUF
32.65 USD
Feltöltve: Tegnap, 08:29
9.950 HUF
27.07 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
mikulás porcelán
raffaello santi
aranyozott bavaria
kiszedő
tisza kálmán
marjai antal
cinderella
ens fecske
seregi
délvidéki
kis köcsög
grassalkovich
fátyolüveg váza
robot lámpa
amphora austria
egyházi zászló
arisaka
zafír ezüst
máltai lovagrend
alföldi madaras
kanizsai
muránói üveg hal
saphier
németbóly
badonviller