Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
668 tétel
Feltöltve: 2023. dec. 19. 08:03
90.000 HUF
248.07 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
275.60 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 06:37
120.000 HUF
330.76 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 23:12
120.000 HUF
330.76 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 22:56
147.990 HUF
407.91 USD
Feltöltve: 2023. jún. 10. 15:18
149.990 HUF
413.42 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 18:38
179.990 HUF
496.11 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 11:11
190.000 HUF
523.70 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 13:35
220.000 HUF
606.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 16:17
245.000 HUF
675.30 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.