668 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:30
11.000 HUF
30.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 15:00
4.900 HUF
13.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 06:40
2.500 HUF
6.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 05:32
3.200 HUF
8.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 16:07
7.500 HUF
20.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:41
19.500 HUF
53.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 11:11
190.000 HUF
525.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 16:57
19.000 HUF
52.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 15:06
3.213 HUF
8.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 14:21
17.990 HUF
49.71 USD
16.990 HUF
46.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 14:10
11.990 HUF
33.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:46
11.900 HUF
32.88 USD
Niellós arabeszkkel, virágmintával 3 medalionban foglalt Keleti városképpel aranyozott kézműves váza
5.590 HUF
15.45 USD
Niellós arabeszkkel,virágmintákkal 2 medalionban foglalt Keleti városképpel aranyozott kézműves váza
4.590 HUF
12.68 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 07:37
2.800 HUF
7.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 21:12
8.500 HUF
23.49 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:45
27.000 HUF
74.61 USD
26.000 HUF
71.85 USD
Nagyon ritka egyedi méretben! Antik Art nouveau Jugendstil WMF ritkaság bronz réz öblös váza jelzett
50.000 HUF
138.17 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 10:38
12.000 HUF
33.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 10:37
7.000 HUF
19.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 10:35
22.000 HUF
60.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 17:35
28.000 HUF
77.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 06:41
15.400 HUF
42.56 USD