1 tétel
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
55.000 HUF
151.60 USD
karácsonyi asztaldísz
utcarészlet
hollóházi porcelán art deco
zománcozott edény
kakukkos falióra
würzl
margarétás porcelán
régi vászon
méhecske
intarziás tálaló
cubach
szecessziós karaffa
gyűrű 52
batz
konstruktiv
50 forint 1989
pannónia kislőd
göcsey
fehér porcelán váza
téli festmény
5 forint 1984
második világháború
tej kiöntő
zsuzsus
tanzanit gyűrű