Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Technika
További opciók ...
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

437 tétel
1. oldal / 11

SZIGNOS ARDECO FESTMÉNY! SZIGNOS ARDECO FESTMÉNY!

SZIGNOS ARDECO FESTMÉNY!

Lejárat: 1 nap 18 óra0 licit
120.000 HUF
20.000 HUF 67.81 USD
1,-Ft  Id.Benedek Jenő (1906-1987) 1,-Ft  Id.Benedek Jenő (1906-1987)

1,-Ft Id.Benedek Jenő (1906-1987)

Lejárat: 6 nap 6 óra72 licit
23.222 HUF 78.74 USD
Vén Emil ( 1902-1984 ) gyönyörű színekkel meg festett  kikötőben várakozó hajókat ábrázoló festménye Vén Emil ( 1902-1984 ) gyönyörű színekkel meg festett  kikötőben várakozó hajókat ábrázoló festménye
Hitelesített felhasználó
280.000 HUF
7.000 HUF 23.73 USD
Aukcionált Korga György (1935-2002) zöld Moribana c.olajfestménye eladó Aukcionált Korga György (1935-2002) zöld Moribana c.olajfestménye eladó
250.000 HUF
165.000 HUF 559.47 USD
Tiziano után fára festve. 1700 as évek. Tiziano után fára festve. 1700 as évek.
Hitelesített felhasználó

Tiziano után fára festve. 1700 as évek.

Lejárat: 4 nap 0 óra0 licit
850.000 HUF
350.000 HUF 1,186.75 USD
Vakáció a tengernél - olajfestmény (70 x 50) Vakáció a tengernél - olajfestmény (70 x 50)
50.000 HUF 169.54 USD
Fried Pál - Rózsaszín ruhás Balerina Fried Pál - Rózsaszín ruhás Balerina
Ingyenes szállítás PayPal Hitelesített felhasználó

Fried Pál - Rózsaszín ruhás Balerina

Lejárat: 7 nap 6 óra11 licit
190.000 HUF 644.23 USD
Teljes hagyaték aukción! K. Spányi Béla (1852-1914) akvarell,papír festmény Gyönyörű 1 Ft-ról! Teljes hagyaték aukción! K. Spányi Béla (1852-1914) akvarell,papír festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!
Hitelesített felhasználó

Teljes hagyaték aukción! K. Spányi Béla (1852-1914) akvarell,papír festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!

Minden 1 Ft-ról, minimálár nélkül!
Lejárat: 2 nap 4 óra47 licit
46.002 HUF 155.98 USD
Teljes hagyaték aukción! Veress Zoltán (1868-1935) olaj,karton festmény Gyönyörű 1 Ft-ról! Teljes hagyaték aukción! Veress Zoltán (1868-1935) olaj,karton festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!
Hitelesített felhasználó

Teljes hagyaték aukción! Veress Zoltán (1868-1935) olaj,karton festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!

Lejárat: 2 nap 4 óra53 licit
59.999 HUF 203.44 USD
Teljes hagyaték aukción! Ifj. Benedek Jenő (1939-2019) olaj,farost festmény Gyönyörű 1 Ft-ról! Teljes hagyaték aukción! Ifj. Benedek Jenő (1939-2019) olaj,farost festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!
Hitelesített felhasználó

Teljes hagyaték aukción! Ifj. Benedek Jenő (1939-2019) olaj,farost festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!

Lejárat: 2 nap 4 óra23 licit
21.001 HUF 71.21 USD
Teljes hagyaték aukción! Tölgyessy Artúr (1853-1920) olaj,fa festmény Gyönyörű 1 Ft-ról! Teljes hagyaték aukción! Tölgyessy Artúr (1853-1920) olaj,fa festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!
Hitelesített felhasználó

Teljes hagyaték aukción! Tölgyessy Artúr (1853-1920) olaj,fa festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!

Lejárat: 2 nap 4 óra58 licit
62.001 HUF 210.23 USD
Teljes hagyaték aukción! Rottmann Mozart (1874-1960) olaj,vászon nagy festmény Gyönyörű 1 Ft-ról! Teljes hagyaték aukción! Rottmann Mozart (1874-1960) olaj,vászon nagy festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!
Hitelesített felhasználó

Teljes hagyaték aukción! Rottmann Mozart (1874-1960) olaj,vászon nagy festmény Gyönyörű 1 Ft-ról!

Lejárat: 2 nap 4 óra233 licit
261.000 HUF 884.98 USD
Kassai Varga Festménye Kassai Varga Festménye
Hitelesített felhasználó

Kassai Varga Festménye

Lejárat: 2 óra 19 perc0 licit
35.000 HUF
30.000 HUF 101.72 USD
WARNING - Kuzma Lilla WARNING - Kuzma Lilla
PayPal Hitelesített felhasználó

WARNING - Kuzma Lilla

Lejárat: 2 óra 42 perc0 licit
50.000 HUF 169.54 USD
STORM - Kuzma Lilla STORM - Kuzma Lilla

STORM - Kuzma Lilla

Lejárat: 3 óra 37 perc0 licit
50.000 HUF 169.54 USD
Macska gombolyaggal festmény Macska gombolyaggal festmény

Macska gombolyaggal festmény

Lejárat: 5 óra 17 perc1 licit
5.000 HUF 16.95 USD
Laguna festmény Laguna festmény

Laguna festmény

Lejárat: 5 óra 21 perc0 licit
5.000 HUF 16.95 USD
Életkép festmény Életkép festmény

Életkép festmény

Lejárat: 5 óra 22 perc0 licit
5.000 HUF 16.95 USD
Pipacsok szirombontása, vérbeli impresszió! Pipacsok szirombontása, vérbeli impresszió!

Pipacsok szirombontása, vérbeli impresszió!

Lejárat: 5 óra 52 perc0 licit
11.000 HUF 37.30 USD
Antik szignált festmény Antik szignált festmény

Antik szignált festmény

Lejárat: 6 óra 16 perc10 licit
4.001 HUF 13.57 USD
FÜRTÖS GYÖRGY: KALAPOS FÉRFI AKVARELL BUDAPEST 1958 RITKA FÜRTÖS GYÖRGY: KALAPOS FÉRFI AKVARELL BUDAPEST 1958 RITKA
19.876 HUF 67.39 USD
Kishegyi L festmény. Kishegyi L festmény.
Hitelesített felhasználó

Kishegyi L festmény.

Lejárat: 7 óra 19 perc0 licit
25.000 HUF 84.77 USD
Nagyon szép tájkép 57-ből. Nagyon szép tájkép 57-ből.
Hitelesített felhasználó

Nagyon szép tájkép 57-ből.

Lejárat: 7 óra 19 perc0 licit
20.000 HUF 67.81 USD
Szatmáry O tájkép nagybányai mühelyből! Szatmáry O tájkép nagybányai mühelyből!
Hitelesített felhasználó

Szatmáry O tájkép nagybányai mühelyből!

Lejárat: 7 óra 19 perc0 licit
20.000 HUF 67.81 USD
Bolgár ikon Bolgár ikon
Hitelesített felhasználó

Bolgár ikon

Lejárat: 7 óra 23 perc0 licit
45.000 HUF 152.58 USD
Komáromi Katz Endréné festmény Komáromi Katz Endréné festmény
Hitelesített felhasználó

Komáromi Katz Endréné festmény

Lejárat: 7 óra 24 perc0 licit
45.000 HUF 152.58 USD
Molnár Z. János festmény Molnár Z. János festmény
Hitelesített felhasználó

Molnár Z. János festmény

Lejárat: 7 óra 24 perc0 licit
65.000 HUF 220.40 USD
B. Long (Harry Belong) brit kortárs festő festménye B. Long (Harry Belong) brit kortárs festő festménye
Hitelesített felhasználó
140.000 HUF 474.70 USD
Mikes jelzéssel Mikes jelzéssel
Hitelesített felhasználó

Mikes jelzéssel

Lejárat: 7 óra 24 perc0 licit
50.000 HUF 169.54 USD
Schéner Mihály:  Velencei karnevál  maszk Schéner Mihály:  Velencei karnevál  maszk
Hitelesített felhasználó

Schéner Mihály: Velencei karnevál maszk

Lejárat: 7 óra 58 perc0 licit
50.000 HUF
45.000 HUF 152.58 USD
Bánszki T. 1925 Szénakazal Bánszki T. 1925 Szénakazal
Hitelesített felhasználó

Bánszki T. 1925 Szénakazal

Lejárat: 11 óra 39 perc0 licit
45.000 HUF 152.58 USD
Kecskeméthy M. Gyönyörű tájképe keretben Kecskeméthy M. Gyönyörű tájképe keretben
Hitelesített felhasználó

Kecskeméthy M. Gyönyörű tájképe keretben

45.000 HUF 152.58 USD
Spolarich László 1940 hangulatos kép Spolarich László 1940 hangulatos kép
Hitelesített felhasználó

Spolarich László 1940 hangulatos kép

30.000 HUF 101.72 USD
Koncz Zoltán, 1915-1995, Újfehértó, "Nyírségi őslàp", akvarell festmény Koncz Zoltán, 1915-1995, Újfehértó, "Nyírségi őslàp", akvarell festmény
49.999 HUF
29.999 HUF 101.72 USD
ABSZTRAKT-festmények AUKCIÓN ABSZTRAKT-festmények AUKCIÓN

ABSZTRAKT-festmények AUKCIÓN

Lejárat: 16 óra 7 perc0 licit
5.500 HUF 18.65 USD
ABSZTRAKT-festmény AUKCIÓN ABSZTRAKT-festmény AUKCIÓN

ABSZTRAKT-festmény AUKCIÓN

Lejárat: 16 óra 10 perc1 licit
3.500 HUF 11.87 USD
L. Capeller festmény L. Capeller festmény
Hitelesített felhasználó

L. Capeller festmény

Lejárat: 16 óra 23 perc0 licit
55.000 HUF 186.49 USD
Robert Ottiger Álom című festménye (igen nagy méretű) Robert Ottiger Álom című festménye (igen nagy méretű)
Hitelesített felhasználó
65.000 HUF 220.40 USD
Robert Ottiger svájci festőművész festménye Robert Ottiger svájci festőművész festménye
Hitelesített felhasználó
75.000 HUF 254.30 USD
Czóbel Béla festmény Czóbel Béla festmény
Hitelesített felhasználó

Czóbel Béla festmény

Lejárat: 16 óra 24 perc0 licit
170.000 HUF 576.42 USD
Németh Miklós Modern festmény Németh Miklós Modern festmény

Németh Miklós Modern festmény

Lejárat: 16 óra 49 perc0 licit
15.000 HUF 50.86 USD
1 2 3 4 5 ... 11

44
44 80 98