Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

7 tétel

Jelzett szénceruza rajz Jelzett szénceruza rajz

Jelzett szénceruza rajz

Lejárat: 5 nap 8 óra0 licit
4.500 HUF 15.40 USD
Ism  V .I. .LENIN 1950-60 as évek olaj vászon Ism  V .I. .LENIN 1950-60 as évek olaj vászon
80.000 HUF
79.999 HUF 273.85 USD
Tallós Ilona: gyermek portré 1959 Tallós Ilona: gyermek portré 1959

Tallós Ilona: gyermek portré 1959

Lejárat: 6 nap 1 óra0 licit
8.000 HUF
5.000 HUF 17.12 USD
PayPal Hitelesített felhasználó
9.999 HUF
1.151 HUF 3.94 USD
Kliené Róna Klára Önarckép? könyvek között,olaj Kliené Róna Klára Önarckép? könyvek között,olaj
50.000 HUF
49.999 HUF 171.15 USD
Olvashatatlan jelz .  Szemüveges női portré Olvashatatlan jelz .  Szemüveges női portré
1.500 HUF 5.13 USD
Jelzett Bartosi László olaj festmény 1957.  keretben 44x48 cm Jelzett Bartosi László olaj festmény 1957.  keretben 44x48 cm
25.000 HUF
23.000 HUF 78.73 USD