13 tétel
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
19.999 HUF
19.999 HUF
9.999 HUF
27.62 USD
hajas tibor
orosz tojás
borostyán szipka
foszforeszkáló
rosenthal üveg
szecessziós szófa
salamon györgy
jelzett kerámia
hollóházi egér
hagymatároló
zsolnay kék csíkos
polikresz
inota
neobarokk puff
madonna medál
sinkó figurák
500 lei
sebestyén
toldi bikával
aluminium kulacs
hollóházi rózsaszín
steiner anna
2 heller
1 gulden
fekete fülbevaló