2 tétel
BITAY ÁRPÁD (1900-1935) GOLGOTA 1927 JÉZUS A KERESZTEN NAGYMÉRETŰ OLAJ FESTMÉNY SZÉLES NAGY KERETBEN
tárgyalóasztal
alföldi porcelán leveses
lencsi
kígyó bőr
flitteres ruha
szili török
puffok
arany doxa női óra
európa óra
kundo
forgalmi sor 2003
borsos miklós rézkarc
zsolnay vajtartó
ezüst fűszeres kanál
kék kávés
blues
oroszlánlábas komód
lore
nagy zsebóra
gas
holányi julianna
prim óra
figurális szobrok
porcelán juhász
angol porcelán bögre