7.897 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 18. 11:42
800.000 HUF
2,221.57 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 16:16
800.000 HUF
2,221.57 USD
800.000 HUF
2,221.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 16:55
705.075 HUF
1,957.97 USD
Feltöltve: 2023. júl. 09. 07:47
840.000 HUF
2,332.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 21:11
850.000 HUF
2,360.42 USD
722.500 HUF
2,006.36 USD
KLEIN JÓZSEF (1896 - 1945) Virágos mező (Nyár Nagybányán), 1934
Eddig feledésben levő festmény
680.000 HUF
1,888.34 USD
Feltöltve: Tegnap, 12:04
850.000 HUF
2,360.42 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:13
900.000 HUF
2,499.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 11:52
900.000 HUF
2,499.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:08
490.000 HUF
1,360.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:51
792.000 HUF
2,199.36 USD
Glatter Ármin: Nívósan restaurált Portré, olaj, vászon ,fára kasírozott, falc 71,5 x 82 cm, festmény
GLATTER ÁRMIN: ELŐKELŐ HÖLGY, intelligens karakter
990.000 HUF
2,749.20 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 20:53
995.500 HUF
2,764.47 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 16:12
1.000.000 HUF
2,776.97 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 15:38
1.000.000 HUF
2,776.97 USD
Feltöltve: 2024. jan. 29. 19:43
1.000.000 HUF
2,776.97 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 23:45
1.035.000 HUF
2,874.16 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 14:25
1.150.000 HUF
3,193.51 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 18:02
1.199.999 HUF
3,332.36 USD