167 tétel
Eladva: 2024. máj. 08. 21:203 licit
Mihálovics Miklós női portré
Mihalovits Miklós női portré - 1940
Eladva: 2024. máj. 13. 18:563 licit
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
Híres magyar festőművèsznek tulajdonìtott gyönyörű antik festmény,Velence?Csodàs keretben,szignóval.
Eladva: 2024. máj. 16. 20:3060 licit
Eladva: 2024. máj. 19. 21:221 licit
Eladva: Tegnap, 21:331 licit
hegyikristály
apáca
reszelő
antik kés
makói
ludvig zoltán
kötény
feles pohár
komáromi kacz
commodore
kagyló karkötő
aranyozott csésze
porcelán teáscsésze
móricz zsigmond
antik mackók
2 pengő
író komód
ágyazható kanapé
címeres
ital tartó
kovácsoltvas lámpa
automata
pompadour
leslie l lawrence
chiovini ferenc