1.371 tétel
Eladva: 2024. ápr. 16. 19:55
Eladva: 2024. ápr. 15. 13:57
Eladva: 2024. ápr. 23. 13:53
Eladva: 2024. ápr. 23. 08:31
BÁLINT ENDRE(1914 -1986) Szitanyomat'1974'szürreális ábrázolása 1/69 sorszám Keretben mérete:55x55cm
Eladva: 2024. ápr. 13. 22:42
Eladva: 2024. ápr. 11. 00:33
Eladva: 2024. ápr. 12. 08:42
Eladva: 2024. ápr. 10. 17:04
Eladva: 2024. ápr. 12. 09:49
Eladva: 2024. ápr. 11. 19:09
Eladva: 2024. ápr. 08. 18:51
Egész lakás egy stílusú 4 zománcozott képpel,Prima díjas művésztől, tanúsítvánnyal. Károlyfi Zs/1952
Fekete design. Cintányér, Hang, Fagott és Fuvola.
szász plakett
orosz fa
25 korona
zsolnay hasas bögre
csehüveg
herendi készlet viktória
vihar
galgóczy
söröshordó
bauhaus csillár
1859
morgan dollár
hollóházi lovas
margitay
neobarokk intarziás
kovács margit kerámia
keményfa
chippendél
szent rita
alföldi készlet
szakított üveg
régi ékszer
józsef
valódi opál
junkers