Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Technika
További opciók ...
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

204 tétel

4. oldal / 5

Óriás festmény szép kerettel 160x130 Óriás festmény szép kerettel 160x130

Óriás festmény szép kerettel 160x130

Lejárat: 3 nap 10 óra0 licit
75.000 HUF 286.79 USD
EGY KIS SZELLŐ -B.Tóth Irisz festmény AUKCIÓN csak 4 NAPIG EGY KIS SZELLŐ -B.Tóth Irisz festmény AUKCIÓN csak 4 NAPIG
10.500 HUF 40.15 USD
FEHÉR GYÖNGGYEL -B.Tóth Irisz festmény AUKCIÓN csak 4 NAPIG FEHÉR GYÖNGGYEL -B.Tóth Irisz festmény AUKCIÓN csak 4 NAPIG
14.500 HUF 55.45 USD
LÉNA -B.Tóth Irisz festmény AUKCIÓN csak 4 NAPIG LÉNA -B.Tóth Irisz festmény AUKCIÓN csak 4 NAPIG
14.500 HUF 55.45 USD
Szia_Nyugati pályaudvar Szia_Nyugati pályaudvar
PayPal

Szia_Nyugati pályaudvar

Lejárat: 3 nap 14 óra0 licit
8.000 HUF
2.999 HUF 11.47 USD
Szia_Csók Szia_Csók

Szia_Csók

Lejárat: 3 nap 14 óra0 licit
25.000 HUF
10.000 HUF 38.24 USD
Akt festmeny noi Akt festmeny noi
Hitelesített felhasználó

Akt festmeny noi

Lejárat: 3 nap 16 óra0 licit
135.000 HUF 516.22 USD
Bihari S portré Bihari S portré
Hitelesített felhasználó

Bihari S portré

Lejárat: 3 nap 16 óra4 licit
6.000 HUF 22.94 USD
Béres Jenő eredeti festménye Béres Jenő eredeti festménye
Hitelesített felhasználó

Béres Jenő eredeti festménye

Lejárat: 3 nap 20 óra1 licit
6.000 HUF 22.94 USD
Rónai tus Rónai tus
Hitelesített felhasználó

Rónai tus

Lejárat: 3 nap 21 óra17 licit
10.000 HUF 38.24 USD
Mesterházzy szignózott festmény Mesterházzy szignózott festmény

Mesterházzy szignózott festmény

Lejárat: 3 nap 21 óra0 licit
45.000 HUF
19.000 HUF 72.65 USD
Tamás Ervin képcsarnokos Tamás Ervin képcsarnokos

Tamás Ervin képcsarnokos

Lejárat: 4 nap 0 óra2 licit
20.900 HUF 79.92 USD
Tóth-Vissó Árpád Tanyasi utak Tóth-Vissó Árpád Tanyasi utak

Tóth-Vissó Árpád Tanyasi utak

Lejárat: 4 nap 0 óra1 licit
14.000 HUF 53.53 USD
Szignált modern hátakt keretben. Pasztell 34x44 cm Szignált modern hátakt keretben. Pasztell 34x44 cm
7.000 HUF 26.77 USD
Bánfi szignós Utcai jelenet. Pasztell 30x40 cm KERET NÉLKÜL Bánfi szignós Utcai jelenet. Pasztell 30x40 cm KERET NÉLKÜL
18.000 HUF 68.83 USD
Nemes-Farkas Anita: A fáraó macskái Nemes-Farkas Anita: A fáraó macskái

Nemes-Farkas Anita: A fáraó macskái

Lejárat: 4 nap 1 óra0 licit
16.950 HUF 64.81 USD
Nemes-Farkas Anita: Kisbolygók születése Nemes-Farkas Anita: Kisbolygók születése

Nemes-Farkas Anita: Kisbolygók születése

Lejárat: 4 nap 1 óra0 licit
22.950 HUF 87.76 USD
Molnár Z. János - Asztali csendélet Molnár Z. János - Asztali csendélet
Hitelesített felhasználó

Molnár Z. János - Asztali csendélet

Lejárat: 4 nap 1 óra6 licit
2.001 HUF 7.65 USD
Szigeten című tájkép Szigeten című tájkép
Hitelesített felhasználó

Szigeten című tájkép

Lejárat: 4 nap 1 óra2 licit
2.000 HUF 7.65 USD
Tájkép Tájkép
Hitelesített felhasználó

Tájkép

Lejárat: 4 nap 2 óra5 licit
4.577 HUF 17.50 USD
Különleges tájkép ,új keretben Különleges tájkép ,új keretben

Különleges tájkép ,új keretben

Lejárat: 4 nap 13 óra0 licit
34.800 HUF 133.07 USD
Koszta szignóval Asztali csendélet keret ÁRESÉS INGYEN POSTA Koszta szignóval Asztali csendélet keret ÁRESÉS INGYEN POSTA
Ingyenes szállítás
47.000 HUF 179.72 USD
IRSAY M: VÁSÁRTÉR AKVARELL  ÁRZUHANÁS IRSAY M: VÁSÁRTÉR AKVARELL  ÁRZUHANÁS

IRSAY M: VÁSÁRTÉR AKVARELL ÁRZUHANÁS

Lejárat: 4 nap 13 óra0 licit
8.000 HUF 30.59 USD
Eredeti olajfestmény, címe:"Erdei patak" - szép, új keretben! Eredeti olajfestmény, címe:"Erdei patak" - szép, új keretben!
PayPal Hitelesített felhasználó
30.000 HUF
5.000 HUF 19.12 USD
Paál László után:Erdei út.Csodálatos,hatalmas,galériás minőségű olaj-vászon,GARANCIÁVAL!!! Paál László után:Erdei út.Csodálatos,hatalmas,galériás minőségű olaj-vászon,GARANCIÁVAL!!!
Hitelesített felhasználó
48.000 HUF
1.000 HUF 3.82 USD
BURTON.VADREGÉNYES TÁJ Káprázatos színvilágú,HATALMAS galériás minőségű olaj-vászon GARANCIÁVAL!!! BURTON.VADREGÉNYES TÁJ Káprázatos színvilágú,HATALMAS galériás minőségű olaj-vászon GARANCIÁVAL!!!
Hitelesített felhasználó
48.000 HUF
8.500 HUF 32.50 USD
HATALMAS ÉS GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!!!RÉGI KOROK MESTEREI NYOMÁN:MADONNA A GYERMEKKEL HATALMAS ÉS GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!!!RÉGI KOROK MESTEREI NYOMÁN:MADONNA A GYERMEKKEL
Hitelesített felhasználó
96.000 HUF
1.000 HUF 3.82 USD
Gyönyörű csendélet, szép, antik keretben!!!  Szalay Gy1958 ! Gyönyörű csendélet, szép, antik keretben!!!  Szalay Gy1958 !
55.000 HUF
35.000 HUF 133.84 USD
ZÁBORSZKY VIOLA képcsarnokos EREDETI nagy méretű csendélet! ZÁBORSZKY VIOLA képcsarnokos EREDETI nagy méretű csendélet!
75.000 HUF 286.79 USD
ESŐBEN A PARKON ÁT--színpompás életkép 3 napig!!! ESŐBEN A PARKON ÁT--színpompás életkép 3 napig!!!
9.500 HUF 36.33 USD
SZŰCS J. szignózott festmény! SZŰCS J. szignózott festmény!

SZŰCS J. szignózott festmény!

Lejárat: 4 nap 20 óra0 licit
25.000 HUF
15.000 HUF 57.36 USD
KÜMMERLE PÁL szignózott antik VALLÁSI festmény! KÜMMERLE PÁL szignózott antik VALLÁSI festmény!
45.000 HUF
30.000 HUF 114.72 USD
Antik kép Antik kép
Hitelesített felhasználó

Antik kép

Lejárat: 4 nap 20 óra0 licit
1.000 HUF 3.82 USD
Antik kép Antik kép
Hitelesített felhasználó

Antik kép

Lejárat: 4 nap 20 óra1 licit
1.000 HUF 3.82 USD
KLIE ZOLTÁN HÁTAKAT PASZTELL KERETTEL 53x34 cm INGYEN POSTA KLIE ZOLTÁN HÁTAKAT PASZTELL KERETTEL 53x34 cm INGYEN POSTA
Ingyenes szállítás
45.000 HUF 172.07 USD
 Nagy M. 1963 Pihenők 26,5x32 cm kerettel olaj INGYEN POSTA  Nagy M. 1963 Pihenők 26,5x32 cm kerettel olaj INGYEN POSTA
15.000 HUF
10.000 HUF 38.24 USD
Régi város 51x41 akvarell szignós Régi város 51x41 akvarell szignós

Régi város 51x41 akvarell szignós

Lejárat: 4 nap 20 óra0 licit
15.000 HUF 57.36 USD
Nagy János   Női fej. Olaj, karton, 68×44 cm  INGYEN POSTA Nagy János   Női fej. Olaj, karton, 68×44 cm  INGYEN POSTA
Ingyenes szállítás
18.000 HUF 68.83 USD
TÓTH MIKLÓS TÓTH MIKLÓS
25.000 HUF 95.60 USD
​PARÁNYI PABAR ISTVÁN Túri Vásár ​PARÁNYI PABAR ISTVÁN Túri Vásár

​PARÁNYI PABAR ISTVÁN Túri Vásár

Lejárat: 4 nap 21 óra0 licit
56.000 HUF 214.14 USD
Romantika/Kis olaj-vászon festmény/ Romantika/Kis olaj-vászon festmény/

Romantika/Kis olaj-vászon festmény/

Lejárat: 4 nap 21 óra0 licit
1.500 HUF 5.74 USD
1927-ben készitett akvarell 1927-ben készitett akvarell

1927-ben készitett akvarell

Lejárat: 4 nap 22 óra0 licit
2.500 HUF 9.56 USD
Giovanni Szentkép Giovanni Szentkép
Hitelesített felhasználó

Giovanni Szentkép

Lejárat: 4 nap 22 óra0 licit
350.000 HUF
50.000 HUF 191.19 USD

1 2 3 4 5

44
44 80 98

Google+