1 tétel
Eladva: 2024. ápr. 20. 23:27
cica képeslap
lapokra csiszolt pohár
4470636
intarziás bútor szekrény
retro bonanza
masé köves ékszer
zsebóra fityegő
szecessziós mahagóni
2 peng 1936
ulrica hydman vallien
kolibri zsebkönyv
faszenes vasal
ussr watch
konyhai ra
gyöngyvirágos terítő
dombornyomott angyal
10 peng 1926
állóóra tölgyfa
női ezüst gyűrű 63
karácsonyfadísz műanyag angyal
magányos farkas
kocirkusz
retro karácsonyfa dísz házikó
orosz porcelán hölgy
révész rézkarc